קצת עלינו

בית הספר .V.I.P לצילום מקצועי ופוטושופ מתקדם הוקם כמענה למוכשרות שבינינו שמעונינות להרחיב אופקים ולהפיק ביצועים מרביהים, תיעודים ועיבודים מתקדמים ברמה גבוהה. הבית ספר בהנהלת תהילה לוינגר, צלמת ילדים ותיקה עם נסיון של 10 שנים בתחום: www.tehillalevinger.com. ​

 

צילום, אחד מהנישות שמגיעות מעולם האומנות, הוא עוד דרך לבטא כישרון ליופי ואסטטיקה. בעולם שלנו, שלקדש שם שמים ולעשות את רצון ה' האמיתי הוא לא מובן מאליו, צריך המון סייעתא דשמייא להכריע בכל שטח אפור, ובעולם הצילום של היום יש הרבה כאילו. כאן ב.V.I.P נותנים דגש על העיקר - לימוד צילום מקצועי באופן המהיר ביותר שיש, ע"י גישה מיוחדת של כמה מפגשים פרונטלים, עם תוכנית מפורטת שמדברנת את התלמידה לצאת לצלם ולרוות נחת מהתמונות כבר בשבועות הראשנים.

 

המחיר האטרקטיבי הוא מענה למי שרוצה לצאת גדולה במקצוע אך מעונינת לחסוך כסף וזמן ע"י לימוד מקיף אך ממוקד ביותר. במקום להוציא הרבה אנרגיה על הלימודים, אצלינו הפוקוס הוא על הנסיון בשטח, שהוא הלימוד האפקטיבי ביותר שיש.

 

בית הספר.V.I.P לאומנות הצילום הוא המקום הראשון למי שמחפשת לימוד ממוקד מטרה. הגישה המיוחדת שלנו מאפשרת לך התלמידה ללמוד צילום מקצועי מבלי להתחיל מסע לימודים ארוך ומטיש. כאן ב.V.I.P חוסכים לך הוצאות כספיות רבות: נסיעות, בייביסיטרים, ועוד. בזמן קצר יחסית, כבר תוכלי לעבוד כצלמת מקצועית, מבלי לוותר על איכות, מקצועיות, ומידע עדכני לצלמת מצליחה.

 

המוטו שלנו הוא שהנסיון הוא הלימוד הטוב ביותר, כשהדגש הוא על העבודה המעשית בשטח.

הגישה ב.V.I.P הוכיחה את עצמה, והתמונות של הבוגרות מדברות בעד עצמם.

© 5781 V.I.P. Photography School | Tehilla Levinger | 073.374.4771 | viphotoschool@gmail.com