1/3
אסתי גרינוולד לבן.png

אסתי גרינוולד, ירושלים

 

053.316.0292 

"יצאתי עם כלים להצלחה ועל כך אני מלאת הערכה. כשנרשמתי לא ידעתי עד כמה הקורס הזה מדהים. הגעתי עם רצון חזק להתמקצע בתחום, ומהר מאוד הייתי שם. תודה על נתינת תמריץ בכל מצב, על תגובה לכל מייל בהתמסרות אדירה, שה’ ישלם לכם בכפל כפליים."

1/3

 העני פריד, צפת

058.320.6608 

"אי אפשר לתאר במילים את החוויה שהיתה לי בקורס הזה! כן, חוויה! ההשקעה עד הפרט האחרון, התשומת לב לכל אחת ואחת.... הלימודים הם ברמה גבוהה, מכל הכיוונים, מוגש לפה על כפית של זהב, מתומצת בצורה בוררה ומעשית, מגוון של מרצים שכל אחד לא רק עוסק בשדה הצילום, אלא מתמחה באותו נושא שבו הוא מרצה.

 

התפלאתי מאוד מהדגש על האווירה הטהורה. מנהלת הקורס, תהילה לוינגר, מאמינה בכל תלמידה ונחושה להוציא את הכי טוב ממנה, מדריכה, עוזרת, יועצת ומסבירה, גם חודשים אחרי הקורס. הדגש הוא על הדברים החשובים באמת, גם מבחינת חומר הקורס, וגם מבחינת אווירת הקורס. החודשים האלו תמיד ישארו לי עם טעם מתוק בפה!" 

הני פריד לבן.png

1/2
לבן רותי לוי.png

 רותי לוי, בית שמש

 

054.850.9120 

"אין מה לומר, היה חוויה אדירה ללמוד בקורס הזה! בזכות הקורס יש לי רצון וחלומות קסומים, שאני מתחילה להגשים כבר עכשיו. צילום פועם בקרבי, ותמיד רציתי לפרגן לעצמי לימוד מעמיק - כמו שצריך. קיבלתי הרבה יותר מעבר! תודה ושוב תודה!" 

1/1

 אסתר פלד, רכסים

 

054.853.9311 

"הנחת הגדול הוא להשוות את אותה תמונה בשלושה גרסאות: התמונה המקורית, התמונה עם עיבוד בסיסי כמו שרק פעם ידעתי לעשות, והתמונה עם העיבוד המקיף של היום. קורס עיבוד תמונה בV.I.P זה חובה לכל צלמת שחולמת להיות מאסטרית בעיבודים, מה שהופך כל תמונה טובה לעוצרת נשימה." 

אסתר פלד לבן.png

1/3
הודיה.jpg לבן.png

 הודיה אולמן, ירושלים

 

054.848.1330 

"לצלם ברמה גבוהה זה לא דבר מובן מאליו. ללמוד במקום מקצועי שהרמה הוא בראש ובראשונה הוא קריטי להצלחה. אני כל כך מכירה טובה לקורס V.I.P על הלימוד הממוקד מטרה שהביא אותי למה שאני היום. כשלומדים רק מה שצריך זה כל כך אחרת" 

1/2

 שורי קניגסופר, ביתר

 

053.410.5974 

"זכיתי לחוויית לימודים מעצימה! נהפך לי תחביב למקצוע. כל החומר הוגש בצורה ברורה ובטוב טעם! קורס גדוש בידע, יצאתי מהקורס כשאני מרגישה שאני ותיקה במקצוע שנים.

קיבלתי עוצמה וביטחון לצאת לעולם הצילום ולהצליח. כמה שאכתוב ואמלא את הדף, עדיין לא אגמור..." 

שורי קניגסופר לבן.png

★★★ המחזור הקרוב יפתח בעז"ה ביום רביעי ו' תמוז תשפ"א בירושלים  ★★★

מספר הנרשמות בקורס צילום מוגבל לקבוצות קטנות, ע"מ לשריין את מקומך, התקשרי לטלפון 073-374-4771

או מלאי טופס הרשמה: כאן

להשתמע,

תהילה לוינגר 

בית הספר .V.I.P

לאומנות הצילום 

 

© 5781 V.I.P. Photography School | Tehilla Levinger | 073.374.4771 | viphotoschool@gmail.com

 שורי קניגסופר, ביתר

 

053.410.5974 

"זכיתי לחווית לימודים מעצימה! הפכתי תחביב למקצוע. כל החומר הוגש בצורה ברורה ובטוב טעם! קיבלתי כל כך הרבה ידע מקצועי, יחד עם יחס וסבלנות תמידי. קיבלתי ביטחון ועוצמה. כמה שאכתוב ואמלא את הדף, עדיין לא אגמור"...

" 

שורי קניגסופר לבן.png